حمایت از حس مهر

مبلغ اهدایی شما در این بخش جهت هزینه‌های عملیاتی و توسعه فعالیت‌های حس مهر صرف می گردد.

حس مهر همه مبالغ اهدایی  شما، در بخش حمایت از یک بیمار و حمایت فراگیر را به دست بیماران نیازمند می‌رساند و مبلغی بابت هزینه های خود از آنها کسر نمی کند. اما جهت تداوم و بهبود فعالیت های خود به حمایت شما نیاز دارد.

در این بخش میتوانید از حس مهر حمایت کنید!!!

تومان
وارد کردن مبلغ الزامی است
1

تا جایی که توانستیم هزینه های عملیاتی خود را کاهش دادیم !

بیماران نیازمند از طریق مددکاران بیمارستان‌های دولتی شناسایی و ارزیابی می‌شوند و با استفاده از فضای مجازی به حس مهر معرفی می‌شوند.

حس مهر نیز با استفاده از فضای مجازی، اطلاعات بیماران را جهت تامین مالی هزینه‌های درمان در اختیار کاربران خود می‌گذارد. ما سعی کرده‌ایم تا آنجایی‌که امکان‌پذیر است به واسطه استفاده از تکنولوژی، هزینه‌های عملیاتی خود را کاهش دهیم.

 

 

2

حس مهر ۱۰۰٪ کمک های اهدایی را به دست بیماران می‌رساند

ما در حس مهر تمام کمک شما را به طور مستقیم به دست بیماران می‌رسانیم، به نحوی که تمامی حمایت‌های شما در بخش حمایت از یک بیمار و حمایت فراگیر صرف هزینه درمان بیماران می‌شود. حس مهر مبلغی را بابت تأمین هزینه‌های خود، از کمک‌های اهدایی شما کسر نمی‌کند. 

 

3

همچنان نیاز به کمک شما داریم !

اگرچه تمام تلاش خود را به کار بستیم تا 100% کمک‌های اهدایی شما را به بیماران برسانیم و کمترین هزینه را در این مسیر ایجاد کنیم، اما هزینه‌هایی داریم که با کمک شما آنها را تأمین می‌کنیم تا روز‌به‌روز فعالیت‌های خود را گسترش دهیم و کمک کردن را شیرین و آسان کنیم.

تومان
وارد کردن مبلغ الزامی است
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟ بستن

حس مهر ، اثر گذار باشیم

ارسال پیام
تماس با ما